dowolna

Nieruchomości Niepołomice - Oferty wynajmu nieruchomości

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

3 000 zł37,45 m² 80,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultans prezentuje na wynajem gustownie wykończone nowe do wprowadzenia się pierwszych najemców 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,45 m2 położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 475 zł1 500 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzów | Ochmanów | Niepołomice | Wieliczka Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł8 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala wysokiego składowania w Niepołomicach - 8000 mkw. lub mniej. Możliwość najmu z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Niepołomic - na kameralnym osiedlu Boryczów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 zł/m²44 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy/biuro/gabinet Bardzo wysoki standard budynku Winda Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²38,40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon dwupoziomowy | ok. 38m | Plac Targowy | Targowa 4a Do wynajęcia lokal usługowy w formie pawilonu handlowo-usługowego, położony w doskonałej lokalizacji na Placu Targowym, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w Niepołomicach na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty tj. lodówka, pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł1 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa w niepołomicach o pow. 1200 z możliwością zwiększenia do 2600 m2 z bramami z poziomu "0" i dojazdem dla tira. Dostępna od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m z dużym balkonem ok. 6 m, położone w Niepołomicach. Lokal znajduje się na parterze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²170 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²900 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję Państwu do wynajęcia pomieszczenia o powierzchni ok 1000 m2 w hali produkcyjnej o powierzchni zabudowy 2084 m2 na działce 5100 m2 położonej w Strefie Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 59 m kwadratowych położone na 1 piętrze w nowym budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²143 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwupoziomowy na wynajem - niepołomice - stan deweloperski Cena: 5 000 zł / miesiąc + media + czynsz Powierzchnia użytkowa: 108,76 m2 (143 m2 całkowitej) Dwa miejsca parkingowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł160 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia Działka 10ar- 1000m2 w centrum Niepołomic Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja Na działce dostępny jest prąd działka płaska ogrodzona Działka Idealnie widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, 47m z dużym balkonem i miejscem parkingowym w Niepołomicach! lokalizacja: mieszkanie mieści się na północy Niepołomic, tuż obok wałów Wiślanych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu nowe w pełni urządzone i umeblowane mieszkanie. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku, na zamkniętym osiedlu przy ul.Wrzosowej w centrum Niepołomic.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m2 w budynku szeregowym położonym przy ulicy Daszyńskiego w centrum Niepołomic. Mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 €1 950 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala, magazyn na parterze : 1. Powierzchnia magazynowa 1950 m x 5 /m2 netto 2. Powierzchnia socjalno-biurowa 12,00 /m2 netto 3. Opłata eksploatacyjna 1,90 /m2 4. Opłaty za media wg.

Szczegóły ogłoszenia

44 204 zł1 950 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy o powierzchni 1950 m w jednej z kluczowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²470 m² 21 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM NIEPOŁOMIC Lokalizacja: Niepołomice, okolice ulicy Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł64 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 64m., położone na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach blisko centrum Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

65 441 zł3 000 m² 21,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Zagórze | Niepołomice | Wieliczka | Kraków Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

67 600 zł2 600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Niepołomice hala około 2600 m2. Proponowana powierzchnia około 2600 m2 jest już dostępna i gotowa do wynajmu od zaraz. Polecamy do najmu nowoczesną halę produkcyjno-magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal handlowo-usługowy, 100m2 parter zlokalizowane przy ul. Wimmera w wyjątkowej inwestycji. Na inwestycji zamontowana pompa ciepła, która wpływa na koszty energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

40 633 zł2 000 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzów | Ochmanów | Niepołomice | Wieliczka Nowoczesna powierzchnia magazynowa klasy A w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej oferta bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

75 400 zł2 600 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa w niepołomicach o pow. od 1300 do 2600 m2 z bramami z poziomu "0" i dojazdem dla tira. Dostępna od zaraz - dostępna powierzchnia ok. 2600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł400 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu powierzchni magazynowej / produkcyjnej o powierzchni 400 m , zlokalizowanej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 €5 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z możliwością produkcji położony w Niepołomicach (na wschód od Krakowa). Blisko dk94.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 €19 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn położony w Niepołomicach (na wschód od Krakowa). 19 000 mkw. z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem, położone w centrum Niepołomic. Lokal znajduje się na II piętrze. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 €1 950 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z możliwością produkcji położony w Niepołomicach (na wschód od Krakowa). Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z dużym balkonem w Centrum Niepołomic Oferuję do wynajęcia jasne, ciepłe i świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 120 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Niepołomice strefa - do wynajęcia hala produkcyjna z 2 suwnicami Powierzchnia do najmu składa się z : Hala o powierzchni 1975 m2 Szatnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 299 €2 733 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac, hala, magazyn: - utwardzony plac około 1500 m2 - magazyn murowany około 100 m2 ( z wysoką bramą wjazdową ) - pomieszczenia gospodarcze około 200 m2 - pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł57,16 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEPOŁOMICACH NIEOPODAL KRAKOWA METRAŻ 57,16 M2 - DWUPOMIESZCZENIOWE MIESZKANIE - UL. Batorego Wybierz swoją wymarzoną przestrzeń - zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m2 w centrum Niepołomic. Lokal przeznaczony jest pod działalność biurowo-usługową. Znajduje się na piętrze. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²105 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy / gastronomiczny Bardzo wysoki standard budynku Duże witryny Dwa wejścia do lokalu Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

19,23 zł/m²130 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowa, funkcjonalna hala + biuro 135 m gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia całkowita: 135 m w tym: hala/magazyn 103 m Biuro 32 m (ładne, doświetlone, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 5 zł/m²