dowolna

Nieruchomości Niepołomice - Oferty sprzedaży nieruchomości

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prosta

Niepołomice,małopolskie

769 000 zł73 m² 10 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej w Niepołomicach Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej, położonego w urokliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

519 750 zł139 m² 3 739,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej przy ul. F. Ziemby 4, niepołomice 32-005. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moczydło

Niepołomice,małopolskie

725 000 zł60 m² 12 158,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Alokum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane w centrum Niepołomic przy ul. Moczydło na pierwszym piętrze , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Alokum nieruchomości przedstawia niewielki około 60 m2 powierzchni całkowitej dom murowany położony w Łysokaniach. Idealne połączenie z Krakowem, wieliczką czy Niepołomicami. Około 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Portowa

Niepołomice,małopolskie

430 000 zł1 410 m² 304,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowolaną położoną w Niepołomicach przy ul. Portowej Działka budowolana usytuowana jest w cichej okolicy Niepołomic o powierzchni 14,1 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

425 060 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Takiej inwestycji w Niepołomicach jeszcze nie było! Twoje wymarzone M zaledwie 20 minut od Krakowa. Rozpoczynamy przedsprzedaż. Zapraszamy do rezerwacji lokali już teraz! Inwestycja brickhouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Niepołomicach przy ul. Brzeskiej. Nieruchomość świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Znajdziemy tutaj spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

409 020 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

980 000 zł174 m² 5 632,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, dobrze usytuowany, otoczony pięknym ogrodem dom jednorodzinny. Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

2 650 000 zł6 875 m² 385,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę prawie 70 ar w samym centrum Niepołomic!. Jedna z nielicznych dostępnych takich działek w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Zabierzów Bocheński Działka z pozwoleniem na budowę i fundamentem - możliwość kontynuowania prac od zaraz. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

685 000 zł88 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (87,5m2) - stan deweloperski - gotowe Zielona Okolica etap II, to kameralna inwestycja blisko natury, która powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrzosowa

Niepołomice,małopolskie

672 500 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy! Mieszkanie trzypokojowe z możliwością adaptacji poddasza. Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Niepołomicach przy ul. Wrzosowej Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Kazimierza Wielkiego

Niepołomice,małopolskie

19 950 000 zł1 944 m² 102,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży centrum biznesowego znajdującego się w miejscowości Niepołomice. Lokalizacja: niepołomice to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepołomice/ dojazd do Krakow nawet w 15minut! lokal 14/1 promocja-ostatnie lokale na sprzedaż gotowe do obioru dodatkowo płatne 20 000zł 2 miejsca postojowe ( po 10tys.za miejsce) Oferuję do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezprowizyjna zapytaj O promocję! Zostały ostatnie 3 mieszkania gotowe do odbioru! lokalizacja: niepołomice, ul. Szałwiowa w pobliżu przedszkole, plac zabaw, sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

640 000 zł81 m² 7 940,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, piękne mieszkania na Osiedlu Wiosennym położone w Niepołomicach. Osiedle Wiosenne` ma dla Państwa do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 040 000 zł157 m² 6 636,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalne domy wolnostojące Z garażem cztery pokoje | dwie łazienki | działka 5 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne domy wolnostojące o pow. 156,71 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borówkowa

Niepołomice,małopolskie

1 049 000 zł151 m² 6 947,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj na spokojnym osiedlu blisko centrum niepołomic N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży klimatyczny dom w zabudowie szeregowej w podkrakowskich Niepołomicach. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

520 000 zł55 m² 9 506,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, piękne mieszkania położone w Niepołomicach. Komfortowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

180 000 zł1 550 m² 116,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w Chobocie, powiat wielicki, gmina Niepołomice. Piękna działka o powierzchni 15,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

250 000 zł1 020 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Woli Batorskiej (gmina Niepołomice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w Woli Batorskiej. Dom o pow. około 100 m2 zlokalizowany na działce około 13 ar. Dodatkowo na posesji znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

579 000 zł1 941 m² 298,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1941m2 (19,41ar). Działka zlokalizowana w Niepołomicach, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł168 m² 4 539,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Smart Property prezentuje Państwu dom o powierzchni użytkowej 121 mkw. położony na działce o powierzchni 12 ary. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji oraz strychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł175 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Alokum nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Zabierzowie Bocheńskim na 10 ar działce. Nieruchomość na sprzedaż w stanie surowym otwartym. Na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powiśle

Niepołomice,małopolskie

639 000 zł75 m² 8 548,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Powiśle gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powiśle

Niepołomice,małopolskie

639 000 zł75 m² 8 548,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 500 000 zł245 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i energooszczędny dom w centrum Niepołomic. Lokalizacja - miasto Niepołomice, zaledwie 1800 metrów od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

865 000 zł125 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe, funkcjonalne domy Z garażem W świetnej lokalizacji! cztery pokoje | dwie łazienki | bez skosów N20 Nieruchomości oferuje gotowe domy w zabudowie bliźniaczej , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Niepołomice,małopolskie

905 000 zł132 m² 6 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( dostępne dwie połówki, oferta dotyczy jednej części ) położony w cichym spokojnym miejscu a zarazem bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

610 000 zł68 m² 8 905,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz nieruchomości z rynku pierwotnego i nie chcesz czekać na odbiór kluczy kilka miesięcy, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Mieszkanie dostępne od zaraz! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł108 m² 8 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż w Niepołomicach! To przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Powierzchnia użytkowa : 240 m2 Powierzchnia działki: 650 m2 Rok budowy :1980 Media: gaz, woda, kanalizacja, prąd i siła, światłowód Cena 1.650.000 zł: Dom w zabudowie bliźniaczej 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Niepołomice,małopolskie

535 000 zł70 m² 7 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Smart Property prezentuje mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 mkw. znajdujące się w północnej części Niepołomic (ul. Słoneczna). W skład przedmiotowej nieruchomości, zalicza się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Niepołomice,małopolskie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Niepołomicach, przy zacisznej klimatycznej uliczce, z dala od osiedli deweloperskich. Parametry domu: rok budowy 2008,.