cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Niepołomice - Oferty sprzedaży działek
37 ogłoszeń
Od najnowszych
37 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka inwestycyjna Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
1 050 000 zł7 451 m² 140,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, al. Dębowa
Niepołomice,małopolskie
3 000 000 zł8 733 m² 343,52 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa
Niepołomice,małopolskie
590 000 zł2 800 m² 210,71 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Czerwonych Beretów
Niepołomice,małopolskie
280 250 zł1 121 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
270 000 zł1 429 m² 188,94 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
305 000 zł1 429 m² 213,44 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
180 000 zł770 m² 233,77 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Płaszowska
Niepołomice,małopolskie
450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa zabudowana Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
2 000 000 zł14 500 m² 137,93 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
1 110 000 zł6 200 m² 179,03 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
2 110 000 zł15 400 m² 137,01 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
1 050 000 zł7 451 m² 140,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Podlesie
Niepołomice,małopolskie
231 000 zł924 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
305 000 zł1 429 m² 213,44 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
311 080 zł1 414 m² 220 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
220 250 zł881 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Czerwonych Beretów
Niepołomice,małopolskie
236 500 zł946 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Stefana Batorego
Niepołomice,małopolskie
2 100 000 zł12 579 m² 166,94 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Czerwonych Beretów
Niepołomice,małopolskie
280 250 zł1 121 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Boczna
Niepołomice,małopolskie
110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
180 000 zł770 m² 233,77 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
137 000 zł678 m² 202,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
140 000 zł2 806 m² 49,89 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Boczna
Niepołomice,małopolskie
134 200 zł1 100 m² 122 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
96 840 zł807 m² 120 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Grunwaldzka
Niepołomice,małopolskie
240 000 zł980 m² 244,90 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Ples
Niepołomice,małopolskie
110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Niepołomice
Włącz powiadomienia