Mieszkanie, ul. Łanowa

Łanowa, Niepołomice, małopolskie

  • 639 000 zł
  • 70,63 m²
  • 9 047,15 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Kruszec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Łanowa

Łanowa, Niepołomice, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

639 000 zł

70,63 m²

9 047,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Łanowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

639 000 zł 70,63 m² 9 047,15 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 639 000 zł (9 047,15 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Niepołomicach)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 70,63 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: GRUPA PROKAMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Łanowej , gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi.

Inwestycja NA ŁANOWEJ to kompleks 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych ( łącznie 8 lokali )

Ogłoszenie dotyczy lokalu B1

Rozpoczęcie budowy Maj 2026 r - zakończenie w III kwartale 2027. (...)

Agent

Mariusz Kruszec

512 739...

512 739 754

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Kruszec

512 739...

512 739 754

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl