dowolna

Mieszkania w nowym bloku Niepołomice - Oferty sprzedaży lub najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 9 978,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku od ceny ofertowej zostanie udzielony wysoki rabat - zadzwoń po szczegóły Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,71 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Zapewniamy kredyt 2% dla tej nieruchomości 2 pokoje 46,40 m2 z ogródkiem blisko las i jezioro jasna kuchnia 6,17 m2 hol 6,89 m2 pokój dzienny 17,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

575 000 zł61 m² 9 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Do sprzedaży mieszkania 61 m2 w stanie deweloperskim w Niepołomicach na kameralnym osiedlu domków. Osiedle znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

590 000 zł68 m² 8 671,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Smart Property prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni (68,04 mkw.), usytuowane w Niepołomicach w dzielnicy Jazy. Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu domków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabierzowska

Niepołomice,małopolskie

607 000 zł61 m² 9 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

487 000 zł46 m² 10 498 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Do sprzedaży mieszkania 46,4 m2 w stanie deweloperskim w Niepołomicach na kameralnym osiedlu domków. Osiedle znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

655 000 zł104 m² 6 284,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona oraz spokojna okolica mieszkanie dwupoziomowe O metrażu 104,22 M2 plus ogródek 84 M2 oraz dwa miejsca postojowe W cenie Oferujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 9 978,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu. Mieszkanie jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 9 972,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje: do sprzedania wykończone, nowe, atrakcyjne mieszkanie w Kłaju (niepołomice), z balkonem i poddaszem. Lokalizacja Nieruchomość płożona w miejscowości Kłaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

645 000 zł59 m² 10 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Lokalizacja Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu przy ul. Wimmera. Mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 58,93m2. Osiedle w pełni zamknięte, z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

515 000 zł49 m² 10 510 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 3 pokojowe w centrum Niepołomic. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2011. Schowane, bardzo ciche miejsce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W swojej ofercie posiadam do wynajęcia piękny, nowoczesny, słoneczny i przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 54 m2, zlokalizowany w Niepołomicach - Boryczowie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

544 000 zł68 m² 7 995,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokoje | balkon | ogródek | stan deweloperski | nowa inwestycja - niepołomice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,70 m2 usytuowane na parterze budynku kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł56 m² 11 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W swojej ofercie posiadam do sprzedaży mieszkanie w Niepołomicach w doskonałej lokalizacji. Centrum Niepołomic. W mieszkaniu znajdują się: salon z aneksem kuchennym 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

463 900 zł47 m² 9 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku ostatnie 2 pokojowe na kameralnym osiedlu W niepołomicach Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim (2/2) w Niepołomicach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

630 000 zł59 m² 10 691 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania, mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Wykonane niewielkie zmiany względem pierwotnego projektu. Polegały na postawieniu ścianki działowej w celu oddzielenia salonu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł104 m² 6 227,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 46,40m 2 mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 004,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku 8 mieszkań na kameralnym osiedlu W niepołomicach układy 3 pokojowe Z osobnymi kuchniami - do wyboru: partery Z ogródkami lub 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 004,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku 10 mieszkań na kameralnym osiedlu W niepołomicach układy 2 pokojowe Z osobnymi kuchniami - do wyboru: partery Z ogródkami lub 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

463 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem lub 2 balkonami w Niepołomicach. Mieszkania zlokalizowane są w nowej inwestycji składającej się z 9 budynków 2 lokalowych. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

637 140 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,68m 2 mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

487 200 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

669 000 zł62 m² 10 716 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż duże, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie ( powierzchnia użytkowa 62,43m2+balkon) mieszkanie w centrum Niepołomic. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

463 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

463 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 46,39 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

659 000 zł61 m² 10 803 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja Nieruchomości magicvision ma przyjemność przedstawić piękny apartament na parterze z dużym ogrodem oraz miejscem parkingowym, w mocno doinwestowanej inwestycji w której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

520 000 zł68 m² 7 643 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego osiedla w Niepołomicach składajacego się z 12 lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej (I etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

849 000 zł108 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

!Agencja Nieruchomości magicvision ma przyjemność przedstawić piękny apartament na parterze (68m2) z dużym poddaszem do adaptacji (40m2) oraz miejscem parkingowym, w mocno doinwestowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Pozostał ostatni wolny lokal! Prezentuję na sprzedaż lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji w Niepołomicach, zlokalizowanej w odległości zaledwie kilku minut od historycznego Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bocheńska

Niepołomice,małopolskie

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 64m2 na cele mieszkaniowe lub spokojną działalność gospodarczą bezpośrednie sąsiedztwo malowniczej Puszczy Niepołomickiej na ulicy Bocheńskiej. Centrum miasta na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij