dowolna

Działki uzbrojone Niepołomice - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

9 100 000 zł20 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niepołomice rejon ulicy Wimmera. Na sprzedaż część nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 2ha. Plan zagospodarowania - Produkcja. Współczynniki - 70% powierzchnia zabudowy, 15% powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podlasie

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł800 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Właściciel oferuje - bez pośredników - na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m , położoną w Niepołomicach na ulicy Podlasie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Niepołomice,małopolskie

2 000 zł896 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego działki o powierzchni 896 m2 położonej w miejscowości Niepołomice przy ulicy Leśnej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Niepołomice,małopolskie

265 000 zł198 m² 1 338,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki usługowej w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Targowego w Niepołomicach. Powierzchnia: 198 m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł716 m² 432,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o przeznaczeniu komercyjnym, wielkości 7,16a w Niepołomicach. Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej, płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podlasie

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł800 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł716 m² 432,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o przeznaczeniu komercyjnym, wielkości 7,16 ara w Niepołomicach. Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

790 000 zł2 667 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko puszczy niepołomickiej! Do sprzedaży oferuję działkę usługową, położoną w miasteczku Niepołomice, powiat wielicki, o powierzchni 26,67 arów. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

890 000 zł1 413 m² 630 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży działkę w centrum Niepołomic. Działka jest uzbrojona i dobrze utrzymana: równa, wykoszona. Działka ma dojazd z dwóch stron: z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł716 m² 432,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł716 m² 432,96 zł/m²

 

 

 

Niepołomice,małopolskie

591 630 zł1 517 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

5. Ostatania Działka budowana w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

196 000 zł1 600 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka w Zabierzowie Bocheńskiem.Proszę bez pośredników! Działka budowlana 16 ar przy drodze asfaltowej plus udział w drodze na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

850 000 zł1 550 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona na strefie przemysłowej w Niepołomicach o powierzchni 1550m2 wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę hali magazynowej wraz zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

430 000 zł1 060 m² 405,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż działkę budowlaną wielkości 10,6a w Niepołomicach. Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej, płaski teren, regularny kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzeska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Niepołomicach przy ul. Brzeskiej. Nieruchomość świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Znajdziemy tutaj spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

250 000 zł1 020 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Woli Batorskiej (gmina Niepołomice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Niepołomice,małopolskie

159 000 zł774 m² 205,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje Państwu nieruchomość gruntową (nr. dz. 69/9) o powierzchni 7,74 ar położoną w Chobocie, gmina Niepołomice. Działka położona w spokojnej okolicy. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

790 000 zł2 667 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka koło puszczy niepołomickiej! Do sprzedaży oferuję usługową działkę położoną w miasteczku Niepołomice, powiat wielicki, o powierzchni 26,67 ar. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Magicvision ma do sprzedaży działkę usługowa o powierzchni 2 ary w samym centrum miasta Niepołomice z dodatkowym placem parkingowym miejskim (bezpłatnym) Zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 650 000 zł4 897 m² 336,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 48,97a w gminie Niepołomice. Jest to gotowa inwestycja deweloperska z pełną dokumentacją. Działka w kształcie prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładną działkę zlokalizowaną przy granicy Niepołomic i Woli Batorskiej. Działka jest płaska, o wymiarach umożliwiających duży wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł1 200 m² 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arowa położona w Niepołomicach o wymiarach ok. 30m na 35m. W pełni uzbrojona z warunkami. Okolica domy jednorodzinne. Zapraszam do oglądania Więcej ofert na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Niepołomice,małopolskie

459 000 zł1 320 m² 347,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Magicvision ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży Działkę Budowlano-komercyjną. Działka jest uzbrojona w media, na działce jest prąd, woda i gaz. Kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Niepołomice,małopolskie

99 000 zł1 321 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecam działkę otoczoną przyrodą, położoną w Zabierzowie Bocheńskim gm. Niepołomice. Tylko 7 km do Niepołomic. Idealne miejsce dla miłośników spacerów oraz osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rolnicza

Niepołomice,małopolskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Livnice Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną przy ul. Rolniczej w Niepołomicach. Działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m2. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry magicvision ma przyjemność zaoferować atrakcyjną działkę budowlaną którą można kupić zarówno dla siebie jak i pod inwestycję. Działka ma 26 arów jest wpełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł2 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W swojej ofercie posiadam do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o wielkości 20 arów. Parcela znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze w Niepołomicach. działka świetnie się nadaje pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł853 m² 819,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w centrum Niepołomic powierzchni o 853 m2. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Sa ta Działki1680/23,1680/27 które beda stanowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

316 160 zł832 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

1. Ostatnia Działka budowana w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

230 000 zł1 051 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja. Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę, położona w okolicy ulicy Portowej w Niepołomicach, ok. 20 km od rynku w Krakowie. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W swojej ofercie posiadamy do sprzedania wspaniałą działkę budowlaną dzielnica Boryczów w Niepołomicach. Działka o powierzchni 1500 m2 (30m x 50m) - bardzo ustawna. Działka na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

363 090 zł931 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

2. Działka budowana w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa małopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

351 000 zł879 m² 399,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

4. Działka budowana w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa małopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

335 000 zł832 m² 402,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

3. Działka budowana w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa małopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

1 996 400 zł4 991 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość inwestycyjna w cichej, spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Niepołomice, która leży w środkowej części województwa.