Działka rolno-budowlana, ul. Chwalców

Chwalców, Niepołomice, małopolskie

  • 350 000 zł
  • 3 300 m²
  • 106,06 zł/m²

Zdjęcie

Dmytro Senczuk

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana, ul. Chwalców

Chwalców, Niepołomice, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

350 000 zł

3 300 m²

106,06 zł/m²

Działka rolno-budowlana, ul. Chwalców

Zaktualizowane: 19 maja 2026

350 000 zł 3 300 m² 106,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (106,06 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlano-rolna, 3 300 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 75m; szerokość: 42m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: ALOKUM Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1581/ALK/DZS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlano-rolna na sprzedaż - Niepołomice, ul. Chwalców
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w jednej z najbardziej rozwijających się części Niepołomic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Chwalców, w spokojnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych.
To świetne miejsce dla osób planujących budowę domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Krakowa i centrum Niepołomic. (...)

Agent

Dmytro Senczuk

537 552...

537 552 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

537 552...

537 552 666

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy