dowolna

Domy z poddaszem Niepołomice - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł79 m² 8 199,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Topolowej gdzie możecie Państwo nabyć Bezczynszowe nieruchomości z ogrodem dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Niepołomice,małopolskie

799 000 zł114 m² 7 033,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Topolowej gdzie możecie Państwo nabyć jeden z 2 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

1 190 000 zł133 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny Dom w zabudowie szeregowej w Centrum Niepołomic. Dom jednakże w cichym i spokojny miejscu z drogą wewnętrzną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

899 999 zł129 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Smart Property prezentuje wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 mkw. i powierzchni całkowitej 129 mkw. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo efektywnym wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka, garaż, miejsce postojowe, pomieszczenie gosp., taras, teren ogrodzony, rolety antywłamaniowe; W pobliżu: sklepy, usługi, tereny rekreacyjne; Rozkład: czterostronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 380 000 zł1 200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość położoną w pięknym miejscu nieopodal Puszczy Niepołomickiej, bobrowego Rozlewiska oraz Niepołomic na ponad 12 arowej działce. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

450 000 zł106 m² 4 697,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowa cena! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łysokanie, gm. Kłaj Stan surowy zamknięty. Dodatkowo wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

589 000 zł94 m² 6 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom w Targowisku (obok Niepołomic i Kłaja), niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Dom w stanie deweloperskim. Piękne zielone tereny gwarantujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ples

Niepołomice,małopolskie

1 980 000 zł353 m² 5 604,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:971 m²

Tylko u nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 12 pokojowy dom w stanie deweloperskim mieszczący się przy ul. Ples w Niepołomicach. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

4 900 zł111 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Mam do zaprezentowania Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania, znajdujący się w Niepołomicach. Powierzchnia całkowita 111m2, użytkowa 90m2. Ogrodzony ogródek, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł115 m² 7 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mam przyjemność zaprezentowania Państwu Komfortowy, nowoczesny i Bardzo jasny dom jednorodzinny znajdujący się w Niepołomicach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Niepołomice,małopolskie

915 000 zł155 m² 5 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Sprzedam nowy wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 100m2 i pow. całkowitej 155,20m2 usytuowany na działce o pow. 368 m2 wraz z garażem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 000 000 zł160 m² 6 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Bez prowizji dla kupującego! magicvision oferuje do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący jednorodzinny z garażem na działce 6,4ar - z drogą utwardzoną i ogrodzeniem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Niepołomice,małopolskie

1 195 000 zł133 m² 8 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision oferuje do sprzedaży dom z 2008 r. w zabudowie szeregowej w cichej - położonej w sercu magicznych Niepołomic - dzielnicy. Dom jest oddalony od głównej ulicy co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

799 900 zł115 m² 6 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do sprzedaży piękny nowoczesny i energooszczędny dom wolnostojący z garażem o pow. całkowitej 115 m2 w tym 97m2 pow. użytkowej na 3 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

535 000 zł98 m² 5 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowa inwestycja domów w otoczeniu pięknej zieleni oraz Puszczy Niepołomickiej na obrzeżach miasta Niepołomice w Zabierzowie Bocheńskim co stanowi przepiękne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

950 995 zł93 m² 10 225,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu dom w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu domków. Dom piętrowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w centrum Niepołomic, wybudowany na 16-arowej działce. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe, nowoczesne miasteczko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

675 000 zł97 m² 6 949,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż - jest to dom o powierzchni użytkowej 97,13m2, położony na działce 14a (1400m2), w miejscowości Ispina (gmina Drwinia, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Pozostał ostatni wolny lokal! Prezentuję na sprzedaż lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji w Niepołomicach, zlokalizowanej w odległości zaledwie kilku minut od historycznego Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Niepołomice,małopolskie

1 050 000 zł117 m² 8 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

! negocjacja ceny przy złożeniu przez Klienta konkretnych warunków transakcji! Magicvision oferuje do sprzedaży dom z 2008 r. w zabudowie szeregowej. Budynek jednokondygnacyjny, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 150 000 zł121 m² 9 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

! magicvision ma przyjemność przedstawić duży wykończony dom z ogromnym potencjałem, idealny dla rodzin z dziećmi jak i dla rodzin ceniących sobie prywatność i ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł167 m² 3 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania domy w okolicy Niepołomic w otoczeniu pięknej zieleni oraz Puszczy Niepołomickiej na obrzeżach miasta co stanowi przepiękne miejsce do zamieszkania. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

938 000 zł207 m² 4 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Biuro Nieruchomości Definito prezentuje na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną 2 km od rynku w Niepołomicach. Opis nieruchomości: wolnostojący dom jednorodzinny mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

990 000 zł188 m² 5 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta W niepołomicach nieopodal krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

597 000 zł84 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta skierowana do grona osób ceniących sobie przede wszystkim ciszę oraz prywatność w dobrze zlokalizowanym miejscu. Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł73 m² 7 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub email: Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę komfortowego domu, w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabska

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Grabskiej gdzie możesz Kupić nieruchomość z ogrodem w cenie mieszkania. To kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

990 000 zł160 m² 6 184,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bliźniaka w nowej inwestycji w Niepołomicach przy ul. Batorego. Bliźniak o powierzchni 160,08 m2 składa się: parter: - witrołap - 4,10 m2 - hall - 10,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabska

Niepołomice,małopolskie

749 000 zł167 m² 4 477,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pozostał ostatni domy A2. Pompa ciepła w cenie domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją w Niepołomicach przy ul. Grabskiej. To kameralna zabudowa 4 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł98 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Do sprzedania oferujemy dom w zabudowie szeregowej w Niepołomicach. Stan deweloperski zamknięty, segment wewnętrzny ogrodzony. Parter: kuchnia, łazienka, salon, schowek. Piętro: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

729 000 zł127 m² 5 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji: violalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferujemy Państwu do sprzedania dom w podkrakowskich Niepołomicach. To kameralna zabudowa 2 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

880 000 zł118 m² 7 426,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Zespół Annderson prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Niepołomicach - rejon Grobla, 1,5 km od rynku. Budynek zrealizowany w 2012 r., wg. projektu Dom w Klematisach 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł132 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

W swojej ofercie posiadamy nowy dom w rozwijającej się okolicy Niepołomic z pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się: sklepy, przedszkola, szkoła, urzędy, stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Niepołomice,małopolskie

1 550 000 zł175 m² 8 839,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, której budowa rozpoczęła się w 2019 r., z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i budowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł132 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łanowa

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący, dwupiętrowy (parter + I piętro), 4 pokoje + 2 łazienki, w cichej i spokojnej okolicy w Niepołomicach, ul. Łanowa. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

580 000 zł90 m² 6 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W sprzedaży mamy domy gotowe W stanie deweloperskim! Przedmiotem sprzedaży jest 6 domów jednorodzinnych według projektu Archon "dom w sasankach" położonych na płaskiej, kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

950 000 zł117 m² 8 132,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony dom o pow. 116 m2 z kominkiem, na dwóch kondygnacjach, z garażem, z ogródkiem i tarasem. Dom w zabudowie szeregowej znajduje się 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Niepołomice,małopolskie

300 zł116 m² 2,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom w zabudowie szeregowej w pełni umeblowany do wynajęcia na parterze: salon kominkowy z oknami panoramicznymi z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka z mini.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij