dowolna

Domy z aneksem kuchennym Niepołomice - Lista ofert sprzedaży i najmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

570 000 zł174 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowe domy W niepołomicach Polecamy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach. Nieruchomości w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

910 000 zł168 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dostępny dom Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach położony na czteroarowej płaskiej działce. Nieruchomość wybudowana metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 050 000 zł91 m² 11 505,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Niepołomice - nowoczesny dom W zabudowie szeregowej przy puszczy niepołomickiej 6 pokoi | rekuperacja | klimatyzacja | dwa miejsca parkingowe N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

999 939 zł165 m² 6 060,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji i Podatku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, wybudowany i wykończony w 2019 roku, położony w spokojnej i malowniczej okolicy przy samej Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

805 158 zł98 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:98 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! W budowie! Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

911 186 zł115 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:98 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 099 000 zł91 m² 12 042,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

949 000 zł104 m² 9 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja zaprasza do zapoznania się z ofertą nowego osiedla w Niepołomicach. Prezentujemy Państwu energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 400 m2, który znajduje się na pięknej działce o powierzchni 29,5 ara. Ta wyjątkowa nieruchomość leży we wschodniej części Niepołomic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

911 186 zł115 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 194 558 zł165 m² 7 239,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł168 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Tylko do końca roku nowa niższa cena! smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni użytkowej 121 m , położony na działce o powierzchni 2 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

798 844 zł97 m² 97,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na wynajem, o powierzchni 125m2. Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach, na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł168 m² 4 539,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Smart Property prezentuje Państwu dom o powierzchni użytkowej 121 mkw. położony na działce o powierzchni 12 ary. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji oraz strychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powiśle

Niepołomice,małopolskie

639 000 zł75 m² 8 548,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w pod Krakowskich Niepołomicach przy ul. Powiśle gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

865 000 zł125 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe, funkcjonalne domy Z garażem W świetnej lokalizacji! cztery pokoje | dwie łazienki | bez skosów N20 Nieruchomości oferuje gotowe domy w zabudowie bliźniaczej , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Niepołomice,małopolskie

905 000 zł132 m² 6 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( dostępne dwie połówki, oferta dotyczy jednej części ) położony w cichym spokojnym miejscu a zarazem bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielicka

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Jeśli szukasz mieszkania dla rodziny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! Dom w cenie mieszkania w atrakcyjnej inwestycji! Więcej informacji - tel. E-mail: wszystkie oferty: przedstawiamy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 200 000 zł146 m² 8 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji: więcej informacji: tel., Krystyna tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeżeli szukasz domu dla rodziny w cichej okolicy i z dobrym dojazdem do Krakowa, wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

685 000 zł112 m² 6 116,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowość W niepołomicach Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Niepołomicach Domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z dwoma przynależnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Alokum nieruchomości przedstawia na wynajem przestronny dom położony na prawie 8 arowej działce. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w Niepołomicach w dzielnicy Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielicka

Niepołomice,małopolskie

1 049 000 zł117 m² 8 999,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, bardzo jasny i w całości wykończony dom jednorodzinny, zaraz przy puszczy niepołomickiej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision proponuje do zakupu bez prowizji 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w Centrum Niepołomic. Atuty: - lokalizacja - samo centrum - 700 m na Rynek w Niepołomicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

789 000 zł113 m² 6 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ostatnie 2 domy! nova słoneczna to najnowsza propozycja biura. W ramach inwestycji realizowanej przy ul. Słonecznej, w odległości zaledwie 3 km od rynku, powstaje nowoczesne i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

670 000 zł115 m² 5 838,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

W naszej ofercie znajdują się też domy z większymi działkami. Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

709 000 zł114 m² 6 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Niepołomice. Dom w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, piękne mieszkania na Osiedlu Wygodne położone w Niepołomicach. `Osiedle Wygodne` ma dla Państwa do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Niepołomice,małopolskie

6 890 000 zł728 m² 9 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:72

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch bliźniaków znajdujących się w miejscowości Niepołomice. Lokalizacja: niepołomice to idealne miejsce dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.