dowolna

Domy w centrum Niepołomice - Oferty sprzedaży i najmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł121 m² 7 190,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w miejscowości Niepołomice, powiat wielicki, gmina Niepołomice. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

1 599 000 zł93 m² 17 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkowy dom na sprzedaż położony na 84 arowej działce znajdującą się w Niepołomicach, osiedle Błoto. Nieruchomość zawiera dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 470 000 zł121 m² 12 148,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuje państwu 5 pokojowy dom z garażem i przepięknym ogrodem tuż obok Puszczy Niepołomickiej. Lokalizacja: ul. Dębowa, niepołomice, ok. 5 minut spacerem od Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 199 000 zł146 m² 8 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny, tylko 20 minut od centrum. Dom jednorodzinny typu bliźniak | 4 pokoje | 146 m2 | balkon | strych | ogródek | garaż | Inwestycja: osiedle Otium to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł147 m² 10 816,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:315 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy , wykończony w wysokim standardzie dom w centrum Niepołomic. Nieruchomość w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania od zaraz. Budynek był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, piękne mieszkania na Osiedlu Wygodne położone w Niepołomicach. `Osiedle Wygodne` ma dla Państwa do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 500 000 zł118 m² 12 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, dobrze usytuowany, nowy pięknym dom jednorodzinny. Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach, dzielnica Jazy Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 295 000 zł253 m² 5 118,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w Niepołomicach Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu centrum przy bocznej cichej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

1 135 000 zł119 m² 95,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Smart Property prezentuje wykończony dom na sprzedaż o powierzchni 119 mkw. położony w zachodniej części Niepołomic. Budynek usytuowano na działce o powierzchni 3,21 ar. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiśniowa

Niepołomice,małopolskie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, połowę nowego domu o powierzchni 75m2. Piętro pozostaje niewyremontowane Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł147 m² 10 816,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

880 000 zł140 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość w spokojnej okolicy Przedstawiam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Dąbrowa, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Niepołomice,małopolskie

999 939 zł134 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy nowoczesny dom w spokojnej, zielonej okolicy pod Krakowem zakup bez pcc I prowizji - Kameralne, zamknięte osiedle o południowej ekspozycji, - otoczone z każdej strony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom / wynajem / niepołomice Przedstawiamy na wynajem nowy dom położony w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej a zarazem bardzo blisko Centrum Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł89 m² 8 082,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa ? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Emmerson prezentuje 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

940 000 zł157 m² 5 998,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalne domy wolnostojące Z garażem cztery pokoje | dwie łazienki | działka 5 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne domy wolnostojące o pow. 156,71 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

799 000 zł118 m² 6 784,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, gdzie natura spotyka się z wygodą miejskiego życia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Niepołomice,małopolskie

6 000 zł210 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Smart Property prezentuje przestronny dom do wynajęcia blisko centrum Niepołomic (aleja Dębowa). Nieruchomość do aranżacji według potrzeb. Rozkład pomieszczeń Parter i półpiętro: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

999 939 zł134 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 798 823 zł285 m² 6 311,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferujemy nowoczesny dom w spokojnej, zielonej okolicy pod Krakowem 285 m2 po podłodze z poddaszem zakup bez pcc I prowizji - Kameralne, zamknięte osiedle o południowej ekspozycji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

999 000 zł120 m² 8 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Definito Nieruchomości z dumą prezentuje unikalną ofertę: dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły o powierzchni użytkowej 119,69 m, zlokalizowany na działce o powierzchni 1041.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

949 000 zł104 m² 9 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja zaprasza do zapoznania się z ofertą nowego osiedla w Niepołomicach. Prezentujemy Państwu energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł111 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom jednorodzinny stan surowy otwarty Przedmiotem sprzedaży jest budynek jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości niepołomice, powiat wielicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł168 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Tylko do końca roku nowa niższa cena! smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni użytkowej 121 m , położony na działce o powierzchni 2 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

799 000 zł120 m² 6 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

* rezerwacja* Definito Nieruchomości i Geodezja oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w typie nowoczesnej stodoły. Oferta dotyczy domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 119,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

990 000 zł157 m² 6 317,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 480 000 zł245 m² 6 045,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i energooszczędny dom w centrum Niepołomic. Lokalizacja - miasto Niepołomice, zaledwie 1800 metrów od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wielicka

Niepołomice,małopolskie

1 015 000 zł117 m² 8 707,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, bardzo jasny i w całości wykończony dom jednorodzinny, zaraz przy puszczy niepołomickiej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na wynajem, o powierzchni 125m2. Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach, na kameralnym osiedlu,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij