dowolna

Szeregówki Niepołomice - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borówkowa

Niepołomice,małopolskie

1 190 000 zł151 m² 7 880,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj na spokojnym osiedlu blisko centrum niepołomic N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży klimatyczny dom w zabudowie szeregowej w podkrakowskich Niepołomicach. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 190 000 zł133 m² 8 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferujemy Państwu 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej, wykonany w wysokim standardzie, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł100 m² 6 964,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Bez prowizji od kupującego! magicvision oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom w doskonałej lokalizacji przy wjeździe do Niepołomic. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100,36m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niepołomice,małopolskie

1 190 000 zł133 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny Dom w zabudowie szeregowej w Centrum Niepołomic. Dom jednakże w cichym i spokojny miejscu z drogą wewnętrzną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

670 000 zł89 m² 7 521,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa ? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Emmerson prezentuje 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

670 000 zł115 m² 5 838,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

W naszej ofercie znajdują się też domy z większymi działkami. Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

760 000 zł100 m² 7 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Niepołomice,małopolskie

1 195 000 zł133 m² 8 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision oferuje do sprzedaży dom z 2008 r. w zabudowie szeregowej w cichej - położonej w sercu magicznych Niepołomic - dzielnicy. Dom jest oddalony od głównej ulicy co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł89 m² 7 071,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł115 m² 6 598,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Niepołomice,małopolskie

1 050 000 zł117 m² 8 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

! negocjacja ceny przy złożeniu przez Klienta konkretnych warunków transakcji! Magicvision oferuje do sprzedaży dom z 2008 r. w zabudowie szeregowej. Budynek jednokondygnacyjny, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł98 m² 5 602,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Emmerson prezentuje: dom o powierzchni 98 m2 w stanie deweloperskim w Niepołomicach z pozwoleniem na użytkowanie. Nieruchomość: dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

589 000 zł77 m² 6 800,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 72,66m2, usytuowane na działce 1,1ara - 1,7 ara, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nagietkowa

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł133 m² 5 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o pow.133m2, położony w miejscowości Niepołomice na działce o pow.3.3ar. przy ul. Nagietkowej. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł98 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Do sprzedania oferujemy dom w zabudowie szeregowej w Niepołomicach. Stan deweloperski zamknięty, segment wewnętrzny ogrodzony. Parter: kuchnia, łazienka, salon, schowek. Piętro: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prosta

Niepołomice,małopolskie

850 000 zł79 m² 10 713,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z dwoma miejscami postojowymi W cichej okolicy przy ul.PROSTEJ W NIEPOŁOMICACH N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

768 000 zł84 m² 9 184,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Niepołomicach. Osiedle "przy Puszczy" to idealne miejsce dla ludzi ceniących połączenia przyrody i udogodnień w postaci zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

499 000 zł68 m² 7 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nowe apartamenty w Niepołomicach na sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą dwukondygnacyjnych apartamentów z ogródkiem od 67,6m2 do 80,2m2. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

499 000 zł68 m² 7 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

950 000 zł117 m² 8 132,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony dom o pow. 116 m2 z kominkiem, na dwóch kondygnacjach, z garażem, z ogródkiem i tarasem. Dom w zabudowie szeregowej znajduje się 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Niepołomice,małopolskie

300 zł116 m² 2,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom w zabudowie szeregowej w pełni umeblowany do wynajęcia na parterze: salon kominkowy z oknami panoramicznymi z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka z mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

549 000 zł98 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Niepołomicach w cenie 549000zl. Budynek w stanie deweloperskim o pow. 98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

949 000 zł187 m² 5 070,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona, spokojna okolica dom O metrażu 187,15 m2 plus ogródek 80,19 M2 Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który charakteryzuje nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

942 000 zł168 m² 5 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

- oferta 0% prowizji oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona I spokojna okolica dom O metrażu 168 m2 plus ogródek 160 M2 Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

942 000 zł168 m² 5 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

- oferta 0% prowizji oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona I spokojna okolica dom O metrażu 168 m2 plus ogródek 146 M2 Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

962 000 zł182 m² 5 286,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona, spokojna okolica dom O metrażu 181,97 m2 plus ogródek 156,3 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

942 000 zł163 m² 5 787,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona, spokojna okolica dom O metrażu 162,77 m2 plus ogródek 160,78 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

725 000 zł80 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położony w Niepołomicach na osiedlu Boryczów (przy Puszczy Niepołomickiej). Dom ma 80m2 + 150 m2 ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł128 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

W swojej ofercie posiadamy dom z 2016 r. w zabudowie szeregowej, segment środkowy o powierzchni 128 m2 usytuowany na działce o powierzchni 139 m2 wraz z ogródkiem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł128 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Atrakcyjnie położony dom zabudowie szeregowej o pow. 128 m2 na działce o 1 Ar 39 m2 wraz z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Dom z roku 2016 składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

849 000 zł152 m² 5 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja,Bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej ( segment skrajny) położony w ścisłym Centrum Niepołomic, w doskonałej lokalizacji. Dom ma powierzchnię użytkową ok. 130m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

495 000 zł87 m² 5 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

W swojej ofercie mamy domy W zabudowie szeregowej w Niepołomicach Osiedle położone przy Puszczy Niepołomickiej. Opis osiedla Jest to ostatni etap inwestycji - budowa domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nagietkowa

Niepołomice,małopolskie

321 150 zł330 m² 973,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w Niepołomicach. Licytowana nieruchomość oznaczona jest jako działka nr 513/34 o pow. 330 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

794 000 zł128 m² 6 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

W swojej ofercie posiadamy do sprzedania dom w zabudowie szeregowej 128 m2 z ogródkiem. Blisko Puszczy Niepołomickiej, 50 m do przedszkola 300 do szkoły, blisko do centrum. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielicka

Niepołomice,małopolskie

799 999 zł160 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do sprzedania 4 segment. Z dala od głównych ulic, w otoczeniu ciszy i spokoju powstał kameralny budynek w zabudowie szeregowej składający się z pięciu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł158 m² 4 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem - skrajny segment położony na działce około 400 m2 na osiedlu Park Eko w Niepołomicach. Parter: przedpokój, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

799 000 zł152 m² 5 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej ( segment skrajny) położony w ścisłym Centrum Niepołomic, w doskonałej lokalizacji. Dom ma powierzchnię użytkową ok. 130m2 , całkowitą 152 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

340 000 zł62 m² 5 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Polecamy nowe dwupoziomowe segmenty o pow. użytkowej 61m2 z ogródkami oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie. Jest to nowa inwestycja położona w spokojnym miejscu jednak blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Niepołomice,małopolskie

490 000 zł96 m² 5 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Polecam nowe domy w ścisłym centrum Niepołomic. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m2 z poddaszem użytkowym o powierzchni 20 m2 , ogródek 35m2, dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Niepołomice,małopolskie

540 000 zł118 m² 4 576,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowo wybudowane domy w zabudowie szeregowej przy ul. Jagiellońskiej, ok. 600 m od Rynku w Niepołomicach, w przyjaznej, rodzinnej okolicy; każdy segment posiada ogródek i garaż;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Niepołomice,małopolskie

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij